Erektsioon ei ole enam see 28.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mingi aeg sai veintusharjutusi proovida ja erekteerunud peenisele sai kergelt viga tehtud. Tekkis verevalum aga see läks mõne päevaga üle ning aastaid on nüüd olnud verevalumi täpp peenisel, kas see täpp on OK seal või peaks arutama enda meestearstiga üle? Hetkel meestearsti sõnul kõik ok ning lihtsalt keha pole enam noor kuid seda ei vaadanud üle ning mõtlesin kas on kasu uuesti külastada meestearsti.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Haakub kenasti eelmise vastusega. Samuti omamoodi peenise murru/trauma teema.
Kui 33 aastaselt pole keha enam noor, siis millal veel? 50+ võite sellist juttu rääkima hakata.

Mina vaataksin siin pisut põhjalikumalt üle erektsioonihäire kaasmõjurid, eelkõige hormoonid ja sugutrakti põletikud. Kui lisamõjurid välistatud, saab keskenduda peenise verevarustust parandavatele kuuridele.

Täpi kohta ilma läbivaatuseta midagi öelda pole võimalik.