Peenise otsik pon valulik 15.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise otsik teeb valu, Nädala eest käisin iga öösel mitu korda urineerimas,Mõnikord oli häda nii suur et enne kui wc jõudsin juba tilkus kusi maha ,Nüüd on otsik valulik ja mõnigi kord ka urineerimine,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arsti juurde peab jõudma. Kiiremalt saab abi perearstilt. Kui ta peab vajalikuks, suunatakse teid edasi meestearsti vastuvõttu. Kaebuste alusel on ilmselt tegemist põletikuga kusetraktis.