Plekid peenisel ja eesnahal 17.03.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul tekkies peenisele ja peenise eesnaha sisemisele poolele umbes pool aastat tagasi sellised valged laigud.
Millega tegu ja kuidas saab seda ravida?
Ning kas see on ka edasikanduv seksuaalpartnerile ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma nägemata keeruline öelda. Suurima tõenäosusega võib olla tegu haigusega: balanitis xerotica obliterans - selle nimetuse alt leiate internetist kõige ammendavama info.
Soovitan vastuvõtule tulla. Kui on kõnealune haigus, siis mida enam ravi edasi lükata, seda keerulisem ja aeganõudvam see on.