Peenisel olevad punnid 08.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Peenisel sellised punnid(lisasin pildi) . Mis võiks selle põhjus olla et need punnid/ villid sinna tekivad. Tekkinud umbes aasta aja jooksul, kuid nuud asi hullemaks lainud. Kas tegemist on mingi tõsise probleemgia? Ja kuidas neid ravida oleks võimalik?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi järgi arvaks, et tegu üsna normaalsete, ehk vaid keskmisest vaid pisut suuremate, pärlpaapilitega. Samas, kui ütlete, et tekib juurde, siis peaks kindlasti vastuvõtul üle vaatama. Tulge vastuvõtule. Noorte nõustamise raames on juurdepääs selles vanuserühmas ilma saatekirjata.