Peale vahekorda naisel põiepõletik 29.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

viimasel paaril korral on peale vahekorda tekkinud naisel põiepõletik. Kas põhjus võib olla meespooles ning mingis suguhaiguses?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjus võib olla nii mees- kui ka naispooles.
Enamasti on tegemist põletikuga partnersuhtes. Mõlemal osapoolel tasuks korrektsed uuringud põletike suhtes ära teha.
Suguhaiguste risk sõltub teie sekuaalkäitumisest.
Kui meie kliinikusse tulete, siis võtke kohe esimesele visiidile kaasa ka esmasjoa uriin.