Tupeseen 09.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mul on selline küsimus et kui naisel oli just tuppeseen, ja ravi lōpp oli eile kas siis vōib naisele keelekat teha või mitte ja kas võib vahekorda minna?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Minu soovituseks on, et peale ravi peaks ära hindama, kas ravi tulemusena on kõik mured taandunud. Tupeseene ülekasvu põhjuseks on tavaliselt hoopis mikroobide tasakaalu häire ja see ei pruugi ainult seene raviga laheneda.