Elukaaslasel krooniline põiepõletik 14.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on tekkinud selline mure, et viimasel ajal on tekkinud elukaaslasel peale pea igat suguühet põiepõletik. Kuna spermapurske ajal meeldib meile kui ma hoian sugutit sees, siis paiskub sperma kõik tupe sügavustesse ja on hiljem raske välja tulema. Peale vahekorda läheb elukaaslane ilusatsi dušši alla või lihtsalt tualeti ja saab suurema osa välja. Siiani oli kõik ok, aga nüüd on tal juba terve viimase kuu jooksul suguühtele järgnenud põiepõletik. Kas viga võib olla ka minu "suguti tervises" või sperma kvaliteedis? Kas ma peaks tulema analüüse andma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Samal teemal on vastus umbes 10 küsimust tagasi. Soovitan tõesti teha sperma uuringud põletike suhtes. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab