erektsioon , seemnepurse 19.10.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, pöördun Teie poole sellise murega, et vahekorda asudes on kõik kombes, st et on jäik. Vahekorras olles mingi hetke pealt nagu on hea ja peaks seemnepurse tulema hakkama aga ei tule, selle asemel vajub peenis ära ning olen sunnitud endal purske lahti masturbeerima ning see tuleb väga raskelt. Mõnikord on parema alakõhu juures seksi ajal valud.
esineb vererõhuga probleeme ning olen võtnud ravimeid.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole see probleem, mida portaali vahendusel lahendada saaks. Kui on valuaisting, erektsiooni ja ka seemnepurske raskused, siis soovitan kindlasti vastuvõtule tulla. Siin tuleks teha ära nii hormonaalsed kui ka eesnäärme-seemnepõiekese uuringud. Üldjuhul on need probleemid kõik siiski kenasti lahendatavad.