Ereksioon 09.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Ereksioon(seemne purse) tekkib vahel isegi enne kui sisse panen. Milles võib asi olla ja kas on ravitav?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsioon on peenise jäigastumine. Ilmselt on mureks enneaegne seemnepurse. Täna on pea kõik meeste seksuaalhäired kenasti ravitavad, ka varane seemnepurse. Esmalt peaks välistama kehalised põhjused. Sageli on põhjuseks aga inimese närvireaktsiooni tüüp, mida ei saa püsivalt muuta, aga saab kasutada ravimeid, mis seemnepurset edasi lükkavad.