Küsimus punnide kohta 11.08.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

U kolm kuud tagasi tekkisid sellised väiksed punnid nagu fotol: 3 tk kubeme karvades ja 3 (väiksemat) peenisel. Ei sügele ja katki ka ei saa pigistada. Mis see võib olla? ise uurisin, et vbl kondüloom ? Ei tea täpselt kelle poole pöörduda: uroloog , meestearst või nahaarst ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel päris kindlat öelda ei saa, aga võimalik, et tegu on hoopis molluskitega. Soovitan külastada kas meeste- või naha-suguhaiguste arsti.