Punetus 04.06.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale masturbatsiooni esineb punetust peeniseotsal, ka õrnalt valulik, masturbatsiooni ajal vmis on kõik normaalne ja ka 5-10 min peale punetuse teket normaliseerub värv ja kõik on normaalne

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Päris kindlat vastust anda ei saa. Selge, et tegu on miski ärritusseisundiga. Esmajoones tuleks välistada sugutrakti põletikud - teha sperma analüüs ja hommikune esmasjoa kuse analüüs. Tulge vastuvõtule!