Erektsiooni korral valulikkus 22.01.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Erektsiooni korral on suguelund valuline.
Tegemist ei tohiks olla suguelu intensiivsuses.
Sümtomid on tulnud viimasel ajal ja on hullemks läinud.
Kas pole tegemist millegi anomaalsega, millele tuleks sekkuda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist võib olla selles vanuses küllalt sagedase haiguse - peenise induratsiooni (internetist leiate induratio penis plastica nimega) algfaasiga. Kui peenise sisse on tekkinud ka tükk, siis see kinnitab vastavat kahtlust. Soovitan tulla vastuvõtule. Algfaasis saab haiguse kulgu enamasti veel veidi mõjutada.