Punnikesed kubemel ja peenisel 17.08.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Umbes 2 nädalat tagasi tekkisid pildid näidatud kohas 1 mõned punnid, mis sügelesid ja eritasid ka pigistamisel või katki sügamisel verd ja mäda väikeses koguses. Mälujärgi tekkisid esmased punnid raseerimise järel(ziletiga).
Nüüd on tekkinud mõningad punakad punni kubeme mujale piirkonda ja lisaks on tekkinud peenisele kohas 2 näidatud väikesed valged punnid.

Ükski asi rohkem valutanud pole ja sügelust ka ei ole. Üleüldine tervis on samuti korras. Hiljuti käisin nahaarstil, ühtegi haigust ei diagnoositud. Partneril samamoodi ühtegi haigust ei ole.

Millega võib olla tegu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline öelda. Tegu võib olla molluskitega (viirushaigus). Klassikalist suguhaigust pole vaja karta. Pöörduge palun nahaarsti vastuvõtule.