Kõhuvalu paralieerslt munuandi valuga. 23.09.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on vasakus munandis valu aga koos kõhuvalga. Kõhuvalu (puhitus gaasid) kaob siis on ka munadi valu kadunud viivitusega ja siis saab ka normaalselt munandit puudutada aga muidu oli hell. Munandites midagi kummalist pole märganud et kas üks on suurem kui teine või tükk sees vm.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt kõhusisese rõhu tõusust tingitud ebamugavus. Samas tuleks välistada kuse-sugutrakti põletikud, sest varem sarnaseid vaevuseid ilmselt olnud ei ole. Soovitan tulla uuringutele.