tunnen valu munandites 16.03.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

tunnen parempoolses munandis valu ja pitsitust olen teie juures ka varem käinud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munandi valulikkust annab põhiosas kas sugutrakti põletik või vaagnapiirkonna närvijuure ärritus. Mõlemaid haigusseisundeid võib käivitada külmetamine. Peaks ära tegema eesnäärmepõletiku uuringud ja siis saab õige raviviisi määrata.