Uriinipidamatus 16.04.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul tekkisid probleemid kuu tagasi.
Ei jõua oma pissi kinni hoida, tunne et tuleb ja juba tilk püksis.
Olen ka suhkruhaige, aga praegu võtan tablette Driptane 5mg.
Sooviks teada, kas võiks seda rohkem võtta, aga kuna minu kreatiniin on ka kõrge 180.
Sooviks selle teema puhul abi .
Või soovitate üldse mingit muud ravimit prooviks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Uriini analüüs üksi teie vanuses põletiku kohta palju ei ütle. Kindlasti tuleks lisaks teha eesnäärme sekreedi uuringud, sest just eesnäärme roll on reguleerida kusemise protsessi.
Diabeet võib siiski soodustada ka põie ja üldisemalt vaagna närviregulatsioonihäire teket. Lisateguriks on kindlasti ka veel kaal.
Teema on väga keeruline ja interneti teel puudulike andmete alusel tarka nõu anda on kahjuks võimatu.