Moodustis suguti naha all - mis haigusega võib olla tegemist? 27.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Suguti naha alla on tekkinud mingisugune asi. Ei oskagi seda kirjeldada, nagu uus nahk vms. Uurisin natukene erinevaid suguhaigusi ning tundub suhteliselt sarnane suguti vähile. Partneriga seksides oli valus ning päev hiljem dušši all avastasin selle. Pildil on näha, et see on nahast natukene erinevat värvi ning pole suur. Enamasti paikneb selle peenikese naha all. Tahaks teada, mis on võimalikud probleemid ning kas peaksin kohe meestearsti poole pöörduma või on ehk võimalik midagi ise teha. Iseenesest muidu ta valus pole. Ei saa arugi, et midagi teisiti oleks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole te pilti siia lisanud.
Kui peenisel siiski miski `asi´ lisandunud, siis tasuks see kindlasti meestearstile ette näidata. Rohkemat selle piiratud ja paiguti vastuolulise (see enamasti... on arusaamatu) info alusel teid rohkem aidata kahjuks ei saa.