Valu paremas munandis 25.10.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

mul selline mure, et hooti on valu paremas munandis, eriti istudes. Käega katsudes on tunda ühe koha peal tervamat valu. Käisin ka arsti juures-vere-ja uriiniproov olid korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Interneti teel seda muret ilmselt ei lahenda. Selgus tuleb ikka peale läbivaatust ja vajadusel tuleb teha ka täpsustavaid uurinuid. Kui valu ühe koha peal, siis võimalik näiteks munandi appendiksi põletik, aga välistada ei saa ka munandimanuse põletikku. Kiirelt arsti juurde!