parem munand valutab... 08.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on paremas munandis juba teist päeva olnud selline tuim valu.....
Mingit paistetust ega midagi ei ole..katsutes on võibolla väga väikene valu...
Olen 13 a.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui mure kestab, siis tasuks külastada noorukite nõustamise kabinetti. Ilmselt on tegemist täiesti loomulike munandi suurenemisega seostud kehatundmuste muutustega.
Edu soovides
Margus Punab