Valud alakõhus, valulikkus urineerimisel jne 10.10.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Umbes kuu tagasi algas ebameeldiv kipitustunne suguelundi piirkonnas, kipitustunne urineerimisel, kõhuvalu. nagu oleks külma saanud. Mingeid kõrvalehüppeid pole olnud, naine on kontrollis käinud, ise viimati 2,5a tagasi. Muid kaebusi pole, aga see valu on väga häiriv ja ebameeldiv.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Milline on küsimus? Probleem on olemas. Põhjus oleks vajalik üles leida. Selleks on vaja arsti juurde jõuda. Enam kui 50 % on tõenäosus, et probleem ei ole seotud eesnäärmega.