Kubeme piirkonnas kerge valu 07.04.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peale suguakti (seemnepurset) tekib päevaks paariks kubeme piikronda (mitte munanditesse, vaid sugutist ülesse paremale või vasakule) nõrk tuim valu. Valu ei ole eriti tugev, pigem tuim. Aga igaks juhuks otsustasin nõu küsida, enne kui arsti vastuvõtule minna.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Haiguse kulg viitab siiski miskile sugutrakti algavale põletikule. Soovitan tulla uuringutele ja teha sperma analüüs ja eesnäärme sekreedi uuring. Kuna tekkis preseravtiivi tarvitamise ajal, siis ilmselt ikkagi teie organismi sisene mure.