Suur "muna" suguelundi ülemises osas 18.03.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Suguelundi üleval paremal pool suur muna või selline väiksem paun. Mis see ollla võib??? Käisin hiljuti muidu kontrollis ja kõik oli ok.... pildist saate näha täpsemat asukohta.... ette tänades.........

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks liiga ebamäärane küsimus, et miskit asjalikku nõu anda. Peenis ja munad/munandikott mõlemad suguelundid kuid haigused/riskid täiesti erinevad. Kõik tekkinud muutused suguelundite piirkonnas tasuks kindlasti meestearstile ette näidata. Pildi saate lisda küsimuse juurde.