Kubemele lisandunud muna läbimõõduga 1cm 27.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

3-4 kuud tagasi tekkis suguelundi tagaosas imelik muna, läbimõõduga 1cm. Märkasin seda pesemise ajal. Arvasin, et kaob aja jooksul, kuid kõik muutusteta. Pole kunagi valutanud, kuid alateadvuses ikka olemas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

See moodustis tuleks perearstile nahaarstile või meestearstile kindlasti ette näidata! Pildi alusel kahjuks selget vastust anda ei oska.