Ravimi kasutamine 04.01.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Käisin täna Teie vastuvõtul. Kirjutasite põletiku vastaseks raviks Relifexi. Kuid võtan kõrge vererõhu tõttu iga hommik Cardace Plussi 5mg/25mg ja õhtul Nebilet 5mg ühe tableti. Lugesin Relifexi infolehelt, et ravim ei sobi kõrge vererõhu puhul. Kas võin neid koos tarvitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ravi on peal, siis ei tohiks miskit muret olla. Kui tunnete ravi alustades ennast siiski kehvasti, siis katkestage rohu võtmine ja andke mulle meestekliiniku üldmeilil asjade seisust teada.