Suguti punetamine koos paistetuse ja lima eristumi 17.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui sugutil on punetus, mis eristab lima ja levib iga päevaga kaugemale, omades tumedaid täppe ning rullutades nahaka paistetuse laadseks, siis mis peaks viga olema? Ei ole suguvahekorras olnud mitu kuud, sest riist ei seisa v astavalt vajadusele juba ammu.´Kas võib olla põjuseks ravimi Bio-Biloba kasutamine, mida alustasin 10 päeva tagasi ning eelmisest laupäevast saunaskäigust sai kogu asi alguse?!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt võiks kahtlustada ikka nakkuse saamist saunast. Soovitan kiiresti pöörduda kas meestearsti või siis perearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab