Laik peenisel 17.11.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Küsimus järgmine, et mul peenise pea peale tekkis mingi valge laik. Valus ja tundlik ei ole ning midagi tunda ka ei anna, aga kuidagi häiriv on. Millega võiks tegu olla ja kas on arstile pöördumine vajalik?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui suureneb ja/või peenise nahk muutub tihedamaks, siis tasub kindlasti arsti poole pöörduda. Millega täpselt tegu, pole võimalik ilma probleemset kohta nägemata kahjuks öelda.