Ejakulatsiooni puudumine 03.07.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

probleem minu partneriga Füüsiline erutus on taevani....õrnad suudlused ja kallistused või puudutused kõvastavad peenise koheselt, aga ei järgne kunagi orgasmi. Viimane oli aasta tagasi, see probleem ise läbivalt aga juba enne pikalt olnud. Onaneerimisega ei saa tegeleda kuna see ei meeldi ja ka natuke kõvema puudutse korral väljub koheselt uriin. Eelerutus aga toimib, selle "kahe tilgaga" pole aga midagi teha kuna lapsi tahaksime saada. Kas on sellist asja võimalik ka ravida või oleme totaalselt lootusetus olukorras. Kubemepiirkonna õnnetusi ei ole olnud, väline vaatlus positiivne. Tervis korras, aga suitsumees.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esimene küsimus see, et kas tegemist orgasmi puudumisega või siiski puudub vaid väljapoole suunduv seemnepurse. Esimene neist vähe keerulisem lahendada. Uriini leke tugevamal stimuleerimisel viitab, et põhjus võiks olla närviregulatsioonis. Probleem on keeruline ja seda kindlasti interneti teel ära ei lahenda. Soovitan ikka vastuvõtule tulla. Lapse saamise võimalused on ka sellises situatsioonis täeiesti olemas, küsimus vaid ravimeetodite valikus.