Varajane Seemnepurse 05.05.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 19 aastane noormees tegelen spordiga ei tee sitsu vahest tarbin alkoholi (kord kuus). Kui ma tüdrukuga vahekorras olen siis kulub 1-2 minutit kui orgasmi saan. Mina elan Saaremaal kas pean tulema Tallinna või saab abi ka Saaremaalt. Aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sage probleem. Enamasti ei sõltu partneri rahulolu vahekorra pikkusest ja probleem seondub rohkem isegi mehe enesehinnanguga.
Minu esimene soovitus on oma kehaga kohaneda/leppida. Kohandada oma kehaliste erisuste järgi ja oma partneri soove arvestades ka oma seksuaalelu, pöörates enam tähelepanu eelmängule, mitte vahekorra kestvusele.
Kui ikkagi rahule ei jää, siis võib pöörduda ka arsti poole. Esimese sammunana tasuks Saaremaal külastada dr Sarjast. Vajadusel võite külastada ka Meestekliinikut Tartus või Tallinnas.
Edu soovides
Margus Punab