naha näsa 27.01.06 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et peenise otsas, kusetee sisemisel limaskestal, on hakanud kasvama nahanäsa. Umbes taoline, mis vahest mõnel silma äärde kasvab. Olen 29 aastane ja mul just kasvas ka silma äärde taoline. Kasvab just 4mm peenise sees, enne otsa ja väike osa sellest paistab sealt käigust välja. Läbimõõt ka umbes 4..5mm, lapik. Väga harva on ta veritsenud. Seda siis kui peale kusemist olen kuivatanud paberiga. Mis asi see on ja kelle poole ma võiks pöörduda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist kusiti siseava kondüloomiga. Soovitan pöörduda uuringutele ja ravile Meestekliinikusse.
Edu soovides
Margus Punab