kordus visiit 21.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mu elukaaslane käis Tartus spermaproove andmas ja tal leiti väike põletik. Uuriti ka suguhaigusi, mida polnud. Määrati ravi ja ta peab nüüd kordusanalüüsid andma.
Kas kordusanalüüsid maksavad sama palju kui esimesel korral? Samamoodi visiiditasu?

Ette tänades,
Angelina

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kulu sõltub esmalt haigekassa kindlustuse olemasolust. Samuti sõltub kulu sellest kas käite tasulises või tavavastuvõtus. Spermast põletiku lisatest maksab 200 EEk. Muud uuringud on juba varem tehtud ja neid ju kordama ei pea.