kaua ei tohiks ? 03.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere

nimelt probleem selline, et kubemepiirkonnas reite peal on mul tekkinud seenhaigus. sain ka vajaliku ravimi perearstilt ja hakkasin seda kasutama tänasest. nimelt küsimus nüüd selline, et kuna need seenhaigused on nakkavad, siis kaua ma ei tohiks oma partneriga vahekorras olla, kui ma ennast koguaeg korralikult ravin?? kui ravi möödub hästi, siis kas 10-12 päevast pausist piisab??

ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kubemevoldi seenpõletikku ma küll sugulisel teel levivate haiguste hulka ei arvaks. Kui on korralik ravi peal, siis mingit nakkuse ohtu olla ei tohiks.
Edu soovides
Margus Punab