mehe seksuaalse võimekuse tõstmise programm 25.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere. küsimus järgmine, olete välja toodud programmis soovitajana, kui tervist - füüsist mittekahjustava hinnangu andjana. on see tõsi? kas võib järelmõjusid ilmneda kaugemas tulevikus? (sest väidete kohaselt on ka peenisepumapsid ja muid sääraseid vahendeid propageeritud meestearstide poolt). ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaata eelmine vastus. Peenisepumpasid ma alla 70 aasta vanustele meestele ei soovita. (Venitus)Programmi eelis on see, et vaevalt keegi sellega endale viga ja ka pikemas perspektiivis halba saab teha.
Edu soovides
Margus Punab