Väikesed valged täpid peenisel? 12.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Alustuseks tahaksin ma öelda, et ma tuhinsin siin foorumis pikalt ringi ja leidsin küll palju sarnaseid teemasid, kuid vastust siiski ei leidnud... Nimelt ma olen 15-aastane poiss ja mul on eesnahal väikesed valged täpid. Lugesin teistest postidest, et need ei ole ohtlikud? ;) On see nii? Aga kuidas siiski nendest vabaneda? Välismaa foorumis oli sama probleemiga inimene ja talle arst oli välja kirjutanud mingi sellise kreemi: "Nystatin and Triamcinolone Acetonide Cream" Kas see aitaks ka minu probleemi puhul? Ja kas seda ravimit oleks Eesti apteekidest saada?

Ettetänades :)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nimetatud kreem rasunäärmeid? ei ravi (toimib seenpõletiku puhul) ja vastav soovitus on ilmekas näide internetis levivate rohkete väärõpetuste kohta. Aitab aeg ja seksuaalelu. Kui ikka rahu ei saa, siis võite ennast näitama tulla kas meestearstile või noorte nõustajale.
Edu soovides
Margus Punab