Väikesed valged täpd sugutil. 05.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 24a mees ja hilja aegu tekkisid suguti pea peale väikesed valged täpid mis ei tekita kyll valu aga levitavad halba lõhna ja väikest sygelust.Milles võib asi olla ja kuidas seda ravida saaks..

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist ilmselt eesnaha põletikuga, aga konkreetset tekitajat ilma nägemata ja uuringuteta öelda küll ei oska. Kui probleem püsib, siis tasub vastuvõtule tulla. Eelnevalt soovitan tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab