Peenise vigastus 14.07.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vigastasin peenist vahekorra ajal.Ubes kaks nädalat tagasi.Peenis on siiani paistes ja valulik.Mida ette võtta,olen võtnud Dicloberl retard tablette aga paistetus pole alalenud.
37a meesterahvas

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui paistetus ja valu püsivad tänaseni, siis võib traumale olla lisandunud ka põletik. Soovitaksin soojalt võimalikult kiiresti vastuvõtule tulla. Tallinnas saab aja ilmselt laupäevaks, Tartus esmaspäevaks. Seni soovitan seksuaalelust hoiduda ja dicloberli edasi kasutada. Kui peaks tekkima palavik, siis peaks kindlasti pöörduma lähimasse erakorralise meditsiini osakonda.
Edu soovides
Margus Punab