põis, peenis? 13.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ei tea kahjuks milles täpsemalt asi on seega kirjeldan probleemi. Asi on siis selles, et olen 19 aastane noormees ning muret teeb selline väike valu või õrna krambi moodi tunne vasakul pool munandite juures , aga mite munandites vaid nagu jalas või siis kõhus. Vahest on ka urineerimine valulik ja selline kipitav ning uriin on väga tume. Aasta või poolteist tagasi uriiniproovi andes ütles arst et uriinis on natuke valku ja natuke liiva, kuid ma ei osanud sellest midagi arvata ning ega arst ka midagi rohkem ei öelnud sellekohta. Ehk on see ka netiteel kuidagi selgitatav mis võiks häda olla?

Aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Valud ja ebamugavustunded sugutraktis ja alakehas viitavad sugutrakti kroonilisele põletikule. Soovitan tulla uuringutele. Neti teel ei saa diagnoosida ega haiguseid ravida vaid ainult anda tegevusjuhiseid.
Edu
Margus Punab