rinnanäärme suurenemine - mehel? 14.12.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kas on võimalik, et see on kasvajaline protsess? millise arsti juurde selle hädaga minna? Onkoloogi? Kas Eestis on ka eraarste-onkolooge, keda soovitaksite?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meeste rinnanäärme suurenemise on järjest sagedamini ettetulev tervisehäire.
Õnneks on kasvaja siin harv põhjus ja enamasti on mure tingitud hormonaalse taseme häirumisest organismis. Probleemiga tegelevad meestearstid.
Edu soovides
Margus Punab