mehe halb analüüs 07.12.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Analüüs näitas ,et ei ole spermatosoide kas on võimalik ,et nad veel tekivad.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma analüüs on vaid vähem kui 1/3 lastetu mehe uuringutest. Kui spermas soidid puuduvad, siis tegelikult 95% juhtudest siiski munandis spermatosoide toodetakse. Vajalikud on veel hormoonuuringud, läbivaatus, vestlus ja ilmselt ka mõned lisauuringud. Soovitan vastuvõtule tulla. Suure tõenäosusega saame teid aidata!
Edu soovides
Margus Punab