ei tea isegi milles probleem 13.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

ma ei tea isegi mis mul täpselt viga on, aga probleem on selles: et kui ma käin kusel ja lõpetan urineerimise, siis jääb tunne selline nagu oleks asi poolikuks jäänud. Kogu aeg on ebameeldiv tunne, nagu oleks püksi teinud. Kas ei ole see äkki mingi põletik või midagi sellist. Suguti on üleni tundlik.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist eesnäärme põletikuga või mõne kroonilise suguhaigusega. Soovitan tulla vastuvõtule. Eelnevalt võiksite tutvuda hulganiste varasemate vastustega samal teemal ja ka portaali sektsiooniga Tasub teada /Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab