Kuseteede valulikkus ja erektsioonihäired 24.10.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma olen 22aastane noormees. Mul on küsimus, äkki oskate abi anda.
Mul on tihti selline tunne, et põis on täis või valulik, aga pissihäda tegelikult pole. See on kestnud siin vaheldumisi aasta või juba rohkem. Kusemise algus on tihti vaevaline, pean nö ootama sobivat ja mugavat olukorda.

Ja üks asi on veel, mis häirib palju elukvaliteeti, et mul on tekkinud erektsioonihäired. Ma olin 3 aastat oma tüdrukuga püsisuhtes, siis ei esinenud kordagi sellised häireid. Tihtipeale oli lugu hoopis selles, et ma tahtsin liiga palju ja tihti. Nüüd olen aasta jooksul olnud mitu korda olukorras, kus väike mees ei erutu õigel ajal ja see ei tekita väga meeldivat tunnet. Ma olen ikkagi väga noor mees ja erektsioonihäired ei tohiks mind küll vallata.

Äkki oskate abi anda või suunata kellegi poole. Ei osanud tõesti abi kusagilt leida, aga probleem pärsib elukvaliteeti ja lahendus on vaja leida.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldate tüüpilist sugutrakti kroonilise põletiku - suure tõenäosusega prostatiiti pilti. Erektsioonihäired võivad olla seotaud sama haigusega. Kui need aga seotud suhte katkemise järgse perioodiga, siis võib olla oluline psühholoogiline komponent. Usun, et meestearstid Ülikooli Meestekliinikust saavad teid kenasti aidata. Tulge vastuvõtule!