peenise suurus? 03.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! olen 16 a. poiss ja tahaks teada kas se on normaalne kui mul on peenis 4cm pikk (rahulolekus) ning kui tahaks peenist suurendada,siis kas suur.ee aitab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik oleneb teie puberteedi arengufaasist. Kui olete juba välja arenenud, siis on ilmselt vähevõitu. Kui on oma arengu suhtes kahtlusi, siis soovitaksin ikka kõigepealt meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab