haigus 01.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

selleine mure et peenis haiseb kuigi igapäev pesen?ja vahel lööb peenisesse vali sisse ja siis vahel on selline asi et kuse surev on aga äkki nagu keeratakse kraan kinni ja kõik?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina teie asemel külastaksin oma haisva peenise ja kinnise kraaniga vastava murega tegelevat arsti ja lahendaksin oma probleemi ära. Tegemist on ilmselt ühe vinduma jäänud põletikuga.
Pealehakkamist soovides
Margus Punab