Tükk peenises (lisan seekord niipalju kui saan) 21.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 20 aastane noormees. Suguhaigusi pole olnud. (Kuigi praegu ma lõpetasin just klamüüdiarohu kuuri, mingi antibiooikum, sest mu tüdrukul tuvastati klamüüdia. Aga temal seda samuti olla ei saa, kuna tal on peale minu olnud ainult 1 partner, kellega ta alati ja ainult kondoomi kasutas. Müsteerium. )
Niisis, mul on see tükike mõni cm peast eemal. Lõdvas olekus seda tunda ei ole, aga erekteerunud olekus on täiesti naha all, kuigi nahk liigub selle peal täiesti vabalt. Selline tera nagu oleks. Pikliku olemisega, mõni mm läbimõõt. Alles hiljuti avastasin, mõni nädal tagasi. Elustiilis muutusi pole olnud.
Hiljuti võtsin Vermoxit. Rohkem rohte pole tarvitanud, üldiselt olen terve.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Müsteeriumil on alati seletus. Kas teist ühe seksuaalkäitumises või kasutatavate testide kvaliteedis (vt. tasub teada alt suguhaiguste diagnostika kohta).
Tüki sellise lokalisatsiooni puhul arvan, et tegemist on umbunud lümfisoonega. Sellisel juhul mingit vahelesegamist vaja ei ole ja tavaliselt möödub muutus paari kuuga. Täpsemalt saaks vastata vaid peale läbivaatust.
Edu soovides
Margus Punab