Kõva tükk lihases 09.08.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Peenise lihasesse (ei ole naha all vaid kindlalt lihases) on tekkinud kõva, kergelt valuline tükk (läbimõõt ca 3..5 mm). Kas saan otse teilt abi või pean hakkama perearstist pihta? Millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenises küll lihast pole...
Sisemised tükid on enamasti seotud peenise plastilise kõvastumisega. Haigusega kus tiheneb kavernooskeha ümbritsed valgekiht. Ülikooli meestekliinikus saab haigekassa poolt kaetud vastuvõtule vaid perearsti saatekirjaga. Ilma saatekirjata saate tulla tasulisele vastuvõtule.