noku vajub ära 05.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mul on selline probleem, et ma olen koos olnud oma poisiga umbes kuu aega ja alti kui me jõuame sellini, et mõlemad tahavad sexi ja kui on aeg peenisele kondoom peale panna, siis tal lihtsalt vajub ära!! ise ta ütles et seda on ka varemjuhtunud aga mitte nii hullusti. kas asi võib olla ka selles, et kõik eelmised suhted on tal olnud suvaliste naistega ja purjuspeaga????

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Inimeste närvisüsteemi tundlikus on väga erinev. Esimestel seksuaalkontaktidel ebaõnnetub umbes 20% poisse/mehi. Mida hingelisem suhe seda enam võib probleeme olla.
Parimaks lahenduseks on teineteisega (seksuaalne) kohanemine (täpsemalt varasemates vastustes). Raskematel/püsivamatel juhtudel võib head abi saada kaasaegsetest erektsioonihäire ravimite ajutisest kasutamisest, mis enamikele tagavad õnnestumise ja seeläbi lõpetavad probleemideringi.
Edu soovides
Margus Punab