Peenisel punnid/villid 09.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Peenisele on tekkinud kas punnid või villid. Umbes paar nädalat tagasi, peale abikaasaga vahekorras olemist. Vahel ka sügeleb. Pole kunagi midagi sellist varem olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on probleem, siis võiks selle lahendamiseks arsti vastuvõtule jõuda. Meestekliinik saab aidata. Visiidile kaasa hommikune esmasjoa kusi.