mandlid 26.01.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!
Nimelt on minu probleemiks kurgumandlid.
Üldjuhul pole sellist angiini ega palavikku sellega kaasnenud, kuid kurgus on mädakorgid.
Kuidas uskuda sellesse, et konjaki ja nelgi lahus aitaksid selle vastu?
Nelk ju hambavalu puhule mõjub ja ravib hammast aga mandledi?
Ettetänades teie vastuse eest!

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Nelk on hea küll, aga küüslauk veelgi parem. Hoia küüslaugu küün suus ja vaheta, kui tühjaks imetud. kõik kaob.
sass