roospõletik 17.07.06 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere.
60.a. mehel on teist aastat järjest jalal (põlvest allapoole, par. jalg) roospõletik. Raviks määrati Duracef 500mg 1kaps. 2 korda päevas. Olen veel peale pannud teelehti.
Kas on võimalik veel millegagi leevendada valu jalas ja kas on võimalik roosi kuidagi ennetada?
Lugupidamisega Ene (haige abikaasa).

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
see on süvaveenide põletik. kasutage aescusan määret - apteegist, see on hobukastani ekstarktidel tehtud. te võite ka ise kastanimunadest tõmmist teha - korjake praegu noored võrsed ja pange viin peale. doosi ei oska öelda, sõltub kangusest. lihtsam on apteegist seega.
sass