kurgumandlid 20.09.05 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere. Mul on juba lapsesaati olnud parem manlipool paistes -mäletan et ta ravimitele ei allunud pigem vastupidi. Sellele leitsin lahenduse-sõin jäätist ja muutus tagasi nagu oli enne (ükspool paistes)vähemalt ei läinud hullemaks. Nüüd olen 35a,hakkas jälle need probleemid uuesti ja ägedalt. Suvel uuriti põhjalikumalt ja leiti lisaks kroonilisele mandlipõl. veel kilpnäärmes (laisk) probleeme. Kuna arstide (kilpnäär.)järjekorrad on pikad,on praegu veel lõplik kilpnäär. seis teadmata . Pole ka olukord paremaks läind pigem hullemaks. Ja ka lõikuste järjekorrad pidavat olema2a. Seepärat on mul mure mis tegema peaks? Vabandan pika sissejuhatuse eest. Ello

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
Muud ei oska siin kohal öelda, kui et see on tõsine asi ja peaksite korralikult välja ravima. Kui on uuringu tulemused teada võiksite meilt läbi tulla, et saaksime omapooltse ravi ka peale panna.

Sass
ajas saab kokku leppida 45-73128