unetus!? 11.02.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Päikest, Sassile ja Su perele!

Vaevlen juba mitmendat nädalat unetuse all. Olen kasutanud ka arstipoolt välja kirjutatud unerohtu (Imovane)
aga see ei mõju mulle kuigi hästi. Magama paneb küll, kuid hommikul on suu mõru tükk aega jaolemine pool uimane.
Ja ilma rohuta ei maga ma üldse. Kas on mingit asisemat st looduslikku, mis paneks magama ja ei tekita sõltuvust. Kuu aega tagasi
sani traagilisest sündmusest suured üleelamised ja nüüd on uni täiesti kadunud. Ja kui jäängi tukkuma, siis toimub see
ka nagu poolunes (pidev kaasamõtlemine millegi üle) ja mõne hetke pärast olen jälle üleval.
Käin ka enne magamaminekut jalutamas, kuid sellest pole ka kasu.
Palun abi, enne kui hullarisse satun!

Anne 26

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
Veisesüdamerohi (15 tilka) + palderjan (10 tilka) + piparmünt (3 tilka) kööne tee sisse. Ära püüa vägisi magama jääda. Koo, loe või kirjuta, kuni uni tuleb. Küll tuleb.
üleelamised põleta mõttes ära.
sass